Informacje o sklepie

ABIBO to internetowy sklep zajmujemy się sprzedażą  produktów takich jak kosze na odpady, kosze do segregacji odpadów, kosze na pranie, pojemniki do przechowywania żywności, stojaki na odpady, pojemniki do przechowania. 

Od momentu powstania staramy się ze wszelkich sił, aby Nasi Klienci byli zadowoleni ze składanych u Nas zamówień oraz chcieli odwiedzić stronę abibo.pl ponownie. 

Ekipa abibo.pl codziennie zbiera i realizuje zamówienia Klientów, nadzoruje proces przygotowywania i wdawania przesyłek a także dba o dobre kontakty z dystrybutorami, po to by Nasi Klienci mogli stale cieszyć się niskimi cenami produktów oferowanych w sklepie.

Zakupy na abibo.pl to bezpieczne zakupy. Wszelkie transakcje dokonywane za pośrednictwem naszej strony są szyfrowane i dlatego możesz mieć pewność, że dane osobowe oraz bankowe, które nam przekazujesz nie trafią w niepowołane ręce.

Konsultanci z Naszego Biura Obsługi Klienta odpowiedzą na każde Państwa pytanie związane z asortymentem sklepu abibo.pl a w razie potrzeby doradzą jaki produkt powinni Państwo nabyć. 

Staramy się, aby Klienci zawsze mogli znaleźć na naszej stronie artykuły biurowe, szkolne czy papiernicze które w danej chwili potrzebują. Jednak, gdyby okazało się, iż nie mamy ich w Naszej ofercie, wystarczy do Nas zadzwonić lub napisać a my w miarę możliwości postaramy się zdobyć je własne dla Państwa.

 

"Klient zadowolony to Klient lojalny" i właśnie z myślą o takich Klientach, stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy oferujący specjalne zniżki i promocje dla stałych Klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu abibo.pl i życzymy miłych zakupów

pixel