• Liczarka banknotów Glover, GC-25 UV/MG / Glover
  • Liczarka banknotów Glover, GC-25 UV/MG / Glover

Liczarka banknotów Glover, GC-25 UV/MG / Glover

Producent: Glover
Kod producenta: GC-25
Kod produktu: LI-89
Cena na telefon
Opis produktu

Liczarka do banknotów GC-25 UV/MG marki Glover to innowacyjne i ergonomiczne urządzenie do liczenia banknotów. Jest to wyjątkowa liczarka, która jako jedna z niewielu na rynku, dzięki wykorzystaniu panelu LCD, w pełni komunikuje się z użytkownikiem w języku polskim.

Model GC-25 posiada unikalne rozwiązania, które umożliwiają korzystanie z rozbudowanych funkcji liczarki w maksymalnie nieskomplikowany sposób. Liczarka sprawdza banknoty pod kątem prawdziwości, wykorzystując przy tym szereg funkcji kontrolnych. Kontrola autentyczności banknotów zapewniona jest dzięki pełnej detekcji właściwości pieniądza, poprzez 1-przyciskowy system wyboru waluty (PLN, EUR, USD, GBP, CHF, All). Ponadto proces liczenia jest też sterowany dodatkowymi funkcjami: wykrywaniem podwójnych banknotów i weryfikacji rozmiaru.

Nietypową funkcją liczarki jest tryb liczenia nominalnego, dzięki wprowadzaniu nominału aktualnie liczonych banknotów można uzyskać ich wartość oraz wartość całej przeliczonej kwoty. Urządzenie ma możliwość podłączenia do komputera oraz zewnętrznego wyświetlacza.

Firma Glover, która działa na rynku od 12 lat jest liderem na polskim rynku w dziedzinie obsługi pieniądza. To największy importer i dystrybutor urządzeń tj.: liczarki do banknotów, liczarki do bilonu, sortery do bilonu, testery do banknotów i pakowarki próżniowe.

Dopuszczalne wymiary banknotów: długość: 110-175 mm; wysokość: 50-90 mm

Pobór prądu: podczas liczenia: 60 W

Waga: 6,5 kg

Standardowa gwarancja na 2 lata z możliwością przedłużenia do 3 lat*.

*warunkiem 3 letniej gwarancji jest wysłanie urządzenia raz na 6 miesięcy do naszego serwisu na odpłatne "czyszczenie, konserwację i regulacje urządzenia".

 

Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixel