• Liczarka banknotów Glover, GC-250 VN / Glover
  • Liczarka banknotów Glover, GC-250 VN / Glover

Liczarka banknotów Glover, GC-250 VN / Glover

Producent: Glover
Kod producenta: GC-250
Kod produktu: LI-92
Cena na telefon
Opis produktu

Liczarka do banknotów GC-250 VN marki Glover to nowoczesne i wysokowydajne urządzenie 2-kieszeniowe, z której jedna jest kieszenią roboczą, a druga kieszenią przeznaczoną dla banknotów odrzuconych. Obsługuje do 17 walut (w tym: PLN, EURO, USD, CHF, GBP, SEK, NOK, DKK, CZK, CAD, AUD) z możliwością rozszerzenia o dodatkowe waluty.

Urządzenie idealne dla profesjonalnych uczestników obrotu gotówkowego do liczenia wartościowego wraz z wielostronnym sprawdzaniem autentyczności banknotów. Kieszeń odrzutów daje możliwość pracy bez zatrzymywania: w zależności od trybu pracy odrzucane mogą być banknoty fałszywe, niewłaściwe nominały, banknoty nieprawidłowo ułożone stroną lub krawędzią, banknoty zabrudzone lub uszkodzone, banknoty z innej serii (stare lub nowe). Dla zwiększenia funkcjonalności liczarka ma zainstalowane oprogramowanie, które jest okresowo aktualizowane. Urządzenie może współpracować z drukarką pokwitowań lub być podłączona do systemu komputerowego i spełniać rolę urządzenia do wprowadzania danych o wartości i strukturze nominałowej przyjmowanych wpłat gotówkowych.

Podwójny system skanowania obrazu CIS zapewnia dobre rezultaty pracy oraz daje możliwość rozpoznawania numerów seryjnych wybranych walut. Obsługa menu w języku polskim ułatwia pracę przy wykorzystaniu tego urządzenia.

Firma Glover, która działa na rynku od 12 lat jest liderem na polskim rynku w dziedzinie obsługi pieniądza. To największy importer i dystrybutor urządzeń tj.: liczarki do banknotów, liczarki do bilonu, sortery do bilonu, testery do banknotów i pakowarki próżniowe.

Tryb pracy: mix, sortowanie, liczenie standardowe.

Waga: 6,5 kg

Standardowa gwarancja na 2 lata z możliwością przedłużenia do 3 lat*.

*warunkiem 3 letniej gwarancji jest wysłanie urządzenia raz na 6 miesięcy do naszego serwisu na odpłatne "czyszczenie, konserwację i regulacje urządzenia".

 

 

Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixel